Styre m.m.

IMG_0276Styret for 2017:

Leder   Arne Indseth, Bull Aakranns vei 31,
arne.indseth@roros.net , tlf. 924 86 562

.

bente danielsenNestleder  Bente Waage Danielsen, Ulvstugguvn. 12,
bente.danielsen@hotmail.com , tlf. 958 87 428

.

.

Ole RagnarSekretær  Ole Ragnar Langen, Konstknektvn. 24,
ole.langen@roros.net , tlf. 928 90 608

.
.

.

indsetStyremedlem Tor Indset, Sundet,
tor.indset@roros.net , tlf. 950 88 890

.

.

Aage AasStyremedlem Aage Aas, Konstknektvn. 19,
aage.aas@fjellheimenforlag.no , tlf. 917 00 237

.

.

inge hånes (3)Styremedlem Inge Hånes, Hjulmakarvn. 37,
inge.haanes@roros.net , tlf. 469 08 460

.

.

Rolf OpdalStyremedlem Rolf Opdal, Svenskveien 41,
rolf.opdal@hedmark.org , tlf. 938 70 610

.

.

Liv Jorun TroøienVaramedlem Liv Jorunn Troøien, Bergmannsgt. 36,
ljo-tr@online.no , tlf. 942 47 393

.

.

Knut WoldenVaramedlem Knut Wolden, Flanderborg 6,
knut.wolden@online.no , tlf. 901 38 477

 

.

Elly Indreland AasVaramedlem Elly Indreland Aas, Påskveien 41,
elly@paasken.no , tlf. 900 15 732

 


.

Varamedlem Bjørn Røistad, Svenskveien 50,
bjorn.roistad@roros.net , tlf. 481 14 928

 


Representanter til styret for Stiftelsen Rørosmuseet:

– Arne Indseth
– Tor Indset
Vararepresentanter:
– Ole Ragnar Langen
– Aage Aas

Valgkomite:
– Roar Dille
– Gunhild Døhl
– Ståle Lund

Revisor:
– Arne Opaker

Reklamer

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s