Styre m.m.

IMG_0276Styret for 2018:

Leder   Arne Indseth, Bull Aakranns vei 31,
arne.indseth@roros.net , tlf. 924 86 562

.

bente danielsenNestleder  Bente Waage Danielsen, Ulvstugguvn. 12,
bente.danielsen@hotmail.com , tlf. 958 87 428

.

.

inge hånes (3)Sekretær Inge Hånes, Hjulmakarvn. 37,
inge.haanes@roros.net , tlf. 469 08 460

 

 

indsetStyremedlem Tor Indset, Fjellsjøliveien 53,
tor.indset@roros.net , tlf. 950 88 890

.

.

Aage AasStyremedlem Aage Aas, Konstknektvn. 19,
aage.aas@fjellheimenforlag.no , tlf. 917 00 237

.

.

Liv Jorun TroøienStyremedlem Liv Jorunn Troøien, Bergmannsgt. 36,
ljo-tr@online.no , tlf. 942 47 393

.

.

Knut WoldenStyremedlem Knut Wolden, Flanderborg 6,
knut.wolden@online.no , tlf. 901 38 477

 

.

Elly Indreland AasVaramedlem Elly Indreland Aas, Påskveien 41,
elly@paasken.no , tlf. 900 15 732

 


.

Varamedlem Bjørn Røistad, Svenskveien 50,
bjorn.roistad@roros.net , tlf. 481 14 928

 

 

Varamedlem Signe Nordermoen, Bull Aakranns vei 29
jnorderm@onlne.no , tlf. 917 86 424

 

 

Representanter til styret for Stiftelsen Rørosmuseet:
– Arne Indseth
– Tor Indset
– Knut Wolden
Vararepresentanter:
– Bente Waage Danielsen
– Aage Aas
– Bjørn Røistad

Valgkomite:
– Gunhild Døhl
– Ståle Lund
– Ole Ragnar Langen

Revisor:
– Arne Opaker

 

Reklamer

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s